Новини 28.03.2019
КОНКУРС «Кращий Вареник-2019» в Ходосівці.

10-го березня 2019 року на святі Масляної в Ходосівці, вже в третій раз за традицією, проводився веселий і смачний конкурс вареників «Кращий вареник-2019». Оцінювалися вареники за наступними критеріями: смак і оформлення.

«Приз за оригінальну подачу страви» – отримала Ольга Чабанюк із села Лазірки, що на Полтавщині.

«Приз за оригінальну начинку» – отримала Ольга Никитюк, яка готувала вареники за рецептом, що є традиційним у її рідних Чернівцях.

«Приз за сусідську солідарність» – отримала команда господарок, які спільно готували і представляли свою страву на конкурсі – Оксана Корнієнко, Анна Альонкіну і Надія Курьянова. Треба відзначити, що призом в цій номінації була книга «Смачна країна», яку надав житловий комплекс «Нова Конча-Заспа». Вручав цей приз автор книги і голова нашого журі Костянтин Грубич, відомий телеведучий, який побував у всіх регіонах України, де готував і смакував страви, властиві саме цій місцевості, знайомився з культурою і традиціями міст, селищ і сіл.

«Приз від сільського голови» – отримала Ольга Петровська, вареники якої відрізнялися не тільки начинкою, але і тестом, яке було різним на смак і навіть за кольором.

І головний приз – «Приз глядацьких симпатій» – отримала Наталія Уколенко, місцева господиня, якій було віддано більшу кількість голосів гостей нашого свята.

Дуже сподіваємося, що всі конкурсантки і гості Ходосівки отримали приємні враження від свята і зарядилися позитивними емоціями на весь рік! Запрошуємо всіх на наступне свято, який Ходосівка святкуватиме 18-го травня – День села Ходосівка!

ПОДІЛИТИСЯ:
Оценить статью: 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)