fbpx
Котеджі
Престижна локація в 15 хвилинах від Печерська!
Записатися на перегляд
Вигідна пропозиція
Спальня
4
Ванна
3
Площа
200 м.кв.
дивитись усі котеджі

«Нова Конча-Заспа Crystal» – місце для вашого ідеального життя!

Метушня сучасного життя рідко дозволяє озирнутися навколо і завмерти … Що ви бачите крім сірих коробок мегаполісу, пихкають вихлопними газами автомобілі і нескінченні марш-кидки по безликим вулицях? Але ж є щось більш цінне … Високе небо, яке сліпить блакиттю навесні і влітку, вабить бездонною сірою задумою восени і окрилює білосніжним сяйвом взимку … Насичене багатогранне повітря, природні водойми в кілька кроків, ліс і життя, не відірване від реальності.
На що це схоже для вас? На казку, сон або рекламний буклет, який не має нічого спільного з сьогоднішнім днем? А якщо ми скажемо, що таке місце дійсно існує? І ім’я йому – котеджне містечко «Нова Конча-Заспа Crystal».
На що це схоже для вас? На казку, сон або рекламний буклет, який не має нічого спільного з сьогоднішнім днем? А якщо ми скажемо, що таке місце дійсно існує? І ім’я йому – котеджне містечко «Нова Конча-Заспа Crystal».

8 озер

Саме стільки озер навколо нашого містечка

43 га

На території 43 га розмістяться 339 земельних ділянки

11 000 га

Ми межуємо з Голосіївським національним природним парком площа якого 11000 гектар рекреаційної зони

650 видів дерев

Які ви будете бачити регулярно прогулюючись Голосіївським парком

Ділянки від 6 соток

Великий вибір ділянок з можливістю об’єднання

15 хвилин до Печерська

Печерськ – це один з найпрестижніших районів Києва і центр його ділового життя

Будинки від 80 м/кв

Закрита територія

Зона відпочинку


Notice: Undefined offset: 9 in /home/avm/n-k-z.com/www/nkzupdate/wp-content/themes/vlasna_v2/assets/block/content-page-cottages.php on line 150

3D тур по території

Домоволодіння в закритому котеджному містечку!

Завантажити презентацію

Вы можете приобрести уникальный дом в коттеджном городке, и убедится в том что коттеджый городок “Новая Конча-Заспа Crystal” — это продуманная каждая деталь до мелочей: ландшафт, досуг, природа. Окружающая локация благоприятно влияет на состояние здоровья, стимулирует физическую активность, увеличивает эмоциональную составляющую, тонизирует тело и душу.

6 причин обрати будинок в унікальному котеджному селищі

01

Клубний формат

Ви купуєте не просто нове житло, а стиль життя: членство в клубі з доступом до інфраструктури селища і закритим заходам.

02

Лісова межа

Котеджне містечко щільно прилягає до унікального Голосіївському заповіднику, площа якого сягає 11000 га. А значить, ви зможете дихати чистим, лісовим повітрям кожен день!

03

Цивілізація – на відстані витягнутої руки

Печерськ — це один із найпрестижніших районів Києва та центр його ділового життя. Місце, звідки розпочиналася сучасна столиця України. І все це – за 15-20 хвилин їзди від котеджного містечка.

04

Фізична активність

Спортивні майданчики, басейни і банний комплекс, маршрути для пробіжок на свіжому повітрі. А розташовані поруч гольф-клуб, спортивно-оздоровчий комплекс і фітнес-клуб зроблять ваш шлях до самовдосконалення приємніше і ефективніше.

05

Право вибору

У нашому екологічному котеджному містечку «Нова Конча-Заспа» ви можете вибрати планування будинку своєї мрії з індивідуальними архітектурними особливостями.

06

Майбутнє – в дітях

Інфраструктура для дітей і підлітків: дитячий сад, школа, дитячі і спортивні майданчики на території містечка.

  Залиште заявку на сайті
  Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом!

  Марія
  Менеджер відділу продажів  Краща пропозиція

  Спальня
  4
  Ванна
  3
  Площа
  226 м.кв.
  Детальніше
  Спальня
  4
  Ванна
  3
  Площа
  204 м.кв.
  Детальніше
  Спальня
  2
  Ванна
  3
  Площа
  151 м.кв.
  Детальніше